Partner serwisu
27 stycznia 2015

VI Mistrzostwa Narciarskie Grupy Adamed

Kategoria: Z życia branży

W dniach 23-25 stycznia w Białce Tatrzańskiej odbyły się już VI Mistrzostwa Grupy Adamed w Narciarstwie Alpejskim. W tegorocznej imprezie wzięli udział nie tylko doświadczeni pasjonaci narciarstwa, ale także amatorzy, którzy stawiali czoła zawodowcom.

Na tegoroczne zawody do Białki Tatrzańskiej przyjechało 115 współpracowników Grupy Adamed, by wziąć udział w zmaganiach narciarskich lub dopingować kolegów i koleżanki z firmy.

Trening dla wszystkich rozpoczął się w sobotę rano, do niedzielnych przejazdów kwalifikacyjnych przystąpiło ostatecznie 64 zawodników.  Spośród 20 zakwalifikowanych kobiet, zawody wygrała Monika Kaszek-Hurnik, drugie miejsce zajęła Oliwia Mokrus-Żebrowska, a na trzeciej pozycji uplasowała się Arletta Stasiak. Wśród finałowej dwudziestki mężczyzn, już po raz szósty najlepszy okazał się Piotr Ruman, drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Kamil Lasok oraz Jacek Warchoł.

Podczas zawodów Artur Haber – czternastokrotny Mistrz Polski w Konkurencjach Alpejskich – udzielił profesjonalnego wsparcia trenerskiego. Kolejne XIV Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim odbędą się w marcu w Krynicy-Zdroju.

Źródło i fot.: Adamed