Partner serwisu
10 marca 2015

Adamed na stoku

Kategoria: Z życia branży

W dniach 6-7 marca br. w Krynicy-Zdroju odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim. W konkurencji Power Race i slalomie gigancie mężczyzn reprezentanci Grupy Adamed zajęli najwyższe miejsca na podium. W Mistrzostwach wzięło w sumie udział 183 uczestników z 23 firm farmaceutycznych.

W prestiżowej konkurencji Power Race drużyna Adamedu w składzie: Monika Kaszek-Hurnik, Arletta Stasiak, Kamil Lasok, Jacek Warchoł, Michał Wieczorek oraz Piotr Ruman, dzięki bezbłędnej jeździe przez siedem kolejnych przejazdów, wywalczyła zasłużone zwycięstwo, pokonując w finale zespół Polpharmy (II miejsce). Trzecie miejsce zajęła firma Sandoz.

Mistrzem Polski Firm Farmaceutycznych w kategorii slalom gigant mężczyzn indywidualny został nasz Alpejczyk Piotr Ruman, który pokonał około 100 konkurentów.

Drużyna Adamedu w składzie: Monika Kaszek-Hurnik, Kamil Lasok, Michał Wieczorek, Piotr Ruman  zajęła III miejsce w konkurencji Team Spirit (jeden przejazd na czas). Wyprzedzili ją zawodnicy Polpharmy i Tevy.

W konkurencji Vip Race srebrną medalistką została Karolina Czekaj, a Małgorzata Adamkiewicz zdobyła brązowy medal.

Źródło i fot.: Adamed