Partner serwisu
27 kwietnia 2017

Biegacze Polpharmy na trasie maratonu

Kategoria: Z życia branży

Firmowa drużyna Polpharmy już po raz czwarty uczestniczyła w DOZ Maratonie w Łodzi – jednej z największych imprez biegowych w Polsce. W biegu ulicznym, który odbył się 23 kwietnia, wystartowało ponad 3,5 tys. osób. Uczestnicy pokonali dystans 10 km oraz 42,195 km.

Polpharmę reprezentowały 43 osoby, w tym 7 maratończyków. Forma zawodników rośnie z roku na rok, ponieważ aż 14 biegaczom udało się pokonać dystans 10 km poniżej 50 minut. Najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji 10 km został Grzegorz Karbowski, który pokonał dystans w czasie 42 min. i 11 sek., tuż za nim był Michał Burski z czasem 42 min. i 56 sek. Najszybszą zawodniczką w drużynie Polpharma Run Team została Magdalena Miłosz, która pokonała 10 km w czasie 48 min i 41 sek. i zajęła siódme miejsce w klasyfikacji K40.

Mamy powody do dumy, ponieważ dwóch maratończyków z drużyny Polpharmy stanęło na podium w kategorii Farmaceuci. Robert Czerwiak przekroczył linię mety z czasem 3 godz. 11 min. i 43 sek. Na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Borszewski z czasem 3 godz. 18 min. i 26 sek.

Źródło i fot.: Informacja prasowa