Partner serwisu
02 października 2014

Pracownicy Polpharmy pobiegli w Sztafecie Firm

Kategoria: Ciekawostki

Na terenie kampusu AWFiS w Gdańsku odbyła się pierwsza edycja Sztafety Firm. Z ramienia Polpharmy wystartowało pięć drużyn, trzy na dystansie 4x2,5 km i dwie w biegu 4x5 km.

Zawodnicy z Polpharma Run Team po raz kolejny nie zawiedli i pokazali sportowego ducha. Na dystansie 2,5 km w klasyfikacji generalnej Polpharma uplasowała się na trzecim miejscu. Sztafeta w składzie Wojciech Domański, Edward Balbirnie, Tomasz Sitar i Artur Stańczak pokonała dystans 10 km w czasie 0:44:44.

Na dystansie 4x5 km drużyna z Polpharmy również była bezkonkurencyjna. W składach mieszanych Dawid Burczyk, Ania Łukaszewska, Rafał Łunio i Krzysztof Rogawski zajęli pierwsze miejsce z czasem 1:30:35. Najszybszym zawodnikiem na dystansie 5 km okazał się Krzysztof Rogawski, przebiegając trzecią zmianę z rewelacyjnym czasem 0:18:12.

Źródło i fot.: Polpharma