Partner serwisu
14 kwietnia 2016

V konferencja z cyklu: Praktyczna analiza danych w przemyśle farmaceutycznym. Jak podążać za trendami i spełniać wymagania?

Kategoria: Z życia branży

Zapraszamy na V konferencję z cyklu: "Praktyczna analiza danych w przemyśle farmaceutycznym. Jak podążać za trendami i spełniać wymagania?”, która odbędzie się w Warszawie, 11 maja 2016 r. Już ruszyła rejestracja uczestników!

V konferencja z cyklu: Praktyczna analiza danych w przemyśle farmaceutycznym. Jak podążać za trendami i spełniać wymagania?

Wymagania stawiane wytwórcom produktów leczniczych przez organy regulacyjne w ostatnich latach zataczają coraz szersze kręgi. Ciągle zmiany w Prawie farmaceutycznym potęgują wrażenie, że na każdym etapie wytwarzania produktu rosną potrzeby związane z raportowaniem, walidacją czy prowadzeniem audytów. Czynności te angażują coraz więcej zasobów przedsiębiorstwa i czasu wykwalifikowanego personelu.

  • Czy zatem można wdrożyć Dobre Praktyki Wytwarzania tak, by zminimalizować ich negatywny wpływ na efektywność produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu jakości na najwyższym poziomie?
  • W jaki sposób zbudować zintegrowane programy monitorowania jakości produktu i procesu, aby odpowiadały współczesnym wymaganiom?
  • Jak przygotować się do wyzwań czekających firmy farmaceutyczne w XXI w.?

Te i inne kwestie staną się przedmiotem dyskusji uczestników konferencji z cyklu „Praktyczna analiza danych w przemyśle farmaceutycznym”, organizowanej przez StatSoft Polska.

W programie konferencji między innymi:

  • Najnowsze trendy i wyzwania w przemyśle farmaceutycznym;
  • Optymalizacja procesów produkcji z punktu widzenia zapewnienia jakości;
  • Nowe standardy, zalecenia i wymagania organów regulacyjnych w obszarze GMP (m.in. cykl życia walidacji procesu według Aneksu 15 GMP, zintegrowany system zarządzania wiedzą);
  • Optymalizacja i redukcja błędów w obliczeniach statystycznych z punktu widzenia Osoby Wykwalifikowanej;
  • Automatyzacja prac analityczno-raportowych m. in. przy tworzeniu profili uwalniania, analizie trendów, walidacji i ocenie stabilności;
  • Wdrażanie zintegrowanych systemów zarządzania jakością w branży farmaceutycznej.

W czasie konferencji będzie możliwość przetestowania narzędzi i rozwiązań informatycznych usprawniających gromadzenie, analizę danych i raportowanie oraz zwiększających efektywność zapewnienia i kontroli jakości w produkcji farmaceutycznej.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji, której można dokonać TUTAJ.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ